ennl

Eurofiber en Nucleus gaan samen glasvezelverbindingen aanbieden

Verbindingen ‘missing link’ tussen datacenters en klanten en basis voor introductie nieuwe technologie

Diegem/Utrecht, 14 december 2011 – Nucleus, een bedrijf gespecialiseerd in professionele hosting, gaat samenwerken met Eurofiber, leverancier van op glasvezel gebaseerde verbindingen. De samenwerking houdt in dat Nucleus de glasvezelverbindingen van Eurofiber aanbiedt als onderdeel van zijn oplossingen. Daartoe hebben de twee partijen een overeenkomst gesloten.

De glasvezelverbindingen van Eurofiber zijn een ideale oplossing voor bedrijven die hun toepassingen laten hosten in de datacenters van Nucleus. De verbindingen bieden deze bedrijven snel toegang tot hun applicaties en hun data, zonder bandbreedtebeperkingen. Ook is de beschikbaarheid van de verbindingen hoog. Nu steeds meer organisaties ervoor kiezen om hun bedrijfskritische applicaties buitenshuis te laten draaien, is dat een zeer belangrijke factor.

“We willen onze klanten de mogelijkheid bieden om op een snelle en betrouwbare manier tot hun data te geraken. Door samen te werken met Eurofiber zijn we daartoe in staat. De verbindingen van Eurofiber vormen de ‘missing link’ tussen onze klanten en onze datacenters”, stelt Wouter Sergeyssels, managing partner van Nucleus. Onderscheidend voordeel van Eurofiber als partner voor het leveren van verbindingen is bovendien dat het bedrijf alleen netwerkinfrastructuur biedt en geen eigen diensten. Het aanbod van Nucleus en Eurofiber vult elkaar dus perfect aan, zonder overlappingen.

De glasvezelverbindingen van Eurofiber spelen bovendien een belangrijke rol bij de toepassing van nieuwe technologieën waar Nucleus mee bezig is. Zo zal het bedrijf in 2012 een oplossing voor Virtual Desktop Infrastructure introduceren. Hierbij draaien niet alleen de servers, maar ook de desktops van klanten in een datacenter. Snelle verbindingen zijn een onmisbare component in dergelijke oplossingen.

Eurofiber is eveneens enthousiast over het partnership met Nucleus. “De hostingservices van Nucleus en onze glasvezelverbindingen vormen een sterke combinatie. Bovendien is Nucleus een professioneel bedrijf, dat hoge eisen aan kwaliteit stelt en klanten alleen de beste oplossingen wil bieden. Wat dat betreft, zitten we helemaal op één lijn”, aldus Lars Alkema, directeur België van Eurofiber.

DOE DE POSTCODECHECK

 
http://www.eurofiber.nl/postcodecheck-error/
nl
http://www.eurofiber.nl/

Algemeen
030 242 8700
Servicedesk (COS)
0800 EUROFIBER